Praha, hlavní město, pražský, památky praha, pražská

Autem

Jako hlavní město České republiky je Praha srdcem dálničního systému a rychlostních silnic vedoucí všemi směry. Přináší to s sebou nejen dobrou úroveň cestování, v době dopravní špičky ale také kolony. Proto si před cestou do Prahy vždy zkontrolujte aktuální dopravní stav na adrese kamery.praha.eu.

Připravte se na Pražskou dopravní špičku
Připravte se na Pražskou dopravní špičku

Návštěvníkům se nedoporučuje zajíždět do centra, kde městské části Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 7 vyčlenily většinu parkovacích míst pro rezidenty, výhodnější je nechat svůj vůz na parkovištích P+R a dále pokračovat MHD. Alternativou pak jsou velká parkoviště a garáže u Hlavního nádraží, na Florenci, pod Národním divadlem, na Malostranském náměstí, Na Františku, pod obchodním domem Kotva, Rudolfinem, na Alšově nábřeží nebo v Opletalově ulici.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Odejít