Praha, hlavní město, pražský, památky praha, pražská

Praha zahájila plesovou sezónu

O druhém adventním víkendu, v sobotu 3. prosince 2016, zahájila metropole plesovou sezónu. V překrásných prostorách Obecního domu se uskutečnil již 16. reprezentační ples hlavního města Prahy a Obecního domu. Poprvé se ples hlavního města konal v roce 2000 a již tehdy navázal na tradice plesů, které v Praze trvají přes 300 let.

2359585_729997_ples_02

Návštěvníci plesu mohli vidět špičková taneční čísla profesionálních tanečníků i hostů, kteří každým rokem přibývají. Hrál Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK a Český národní symfonický orchestr. Na několika scénách vystoupili Monika Absolonová, Herecké vokálně-instrumentální kvarteto Hamleti, Smooth Jazz Band či zpěvačka Debbi.

Adriana Krnáčová návštěvníky ve Smetanově sále přivítala v roli primátorky již podruhé. „Doufám, že dnes zapomeneme na to, jakou politickou stranu reprezentujeme, zda jsme z koalice, nebo opozice a prostě si ten večer společně báječně užijeme. Těším se, že si dnes se všemi popovídám v jiné atmosféře, než na jakou jsme zvyklí a třeba si i zatančíme. Reprezentační ples hlavního města Prahy a Obecního domu patří k vrcholům pražské plesové sezóny a já věřím, že tomu tak bude i nadále. Krásně se bavte!“ uvedla v úvodu plesu. A všem popřála krásný druhý adventní víkend a skvělou zábavu, se kterou se většina hostů protančila až do druhého dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Odejít